DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenzone Metal Kulplu Saksı

Marka: Gardenzone
39,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Metal Kulplu Saksı

Me Metal Saksı, dekoratif görüntüsü ve renkleriyle balkonunuza, terasınıza ya da bahçenize şık bir uyum getiriyor. Beyaz üzerine kahverengi yazılar ile bahçe, balkon ya da terasınıza doğal bir efekt katıyor. Metal saksıların kenarlarındaki kulplar sayesinde taşınması ve temizlenmesi kolaylaşıyor.

Sadece balkonda, terasta ya da açık havada çiçek için değil başka amaçlar için de rahatlıkla kullanabileceğiniz metal saksı, paslanmaya karşı dayanıklı yapısıyla uzun süre korunabiliyor. Touch Me Metal Saksı, evin içindeki küçük parçacıkları bir araya toplayarak istifleyebileceğiniz, enerjik ve dekoratif bir ev dekorasyon aksesuarı olarak da kullanılıyor.

Me Metal Saksı, mutfak ve banyoda çeşitli amaçlarla kullanılabileceği gibi, temaya uygun olarak iş yerinde ya da kırtasiyelik eşyalar için de kullanılabilir.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi