DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenzone Metal Kova Saksı 15 Cm

Marka: Gardenzone
16,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Metal Kova Saksı 15 Cm

Touch Me Kova Saksı, kova görünümlü ve turuncu renkli bir saksıdır. Bu saksıda sevdiğiniz çiçeklerinizi kolaylıkla büyütebilirsiniz. Oldukça şık ve ergonomik bir görüntüye sahip olan bu saksı, evlerinizi oldukça renklendirir.

Touch Me Kova Saksı, üzerinde bulundurduğu delikli çiçek desenleriyle, bitkilerinizin rahatlıkla hava almasına imkân tanır. Bu sayede bitkileriniz daha sağlıklı bir büyüme gerçekleştirir.

Dilerseniz evinizde dilerseniz de iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu saksı, kullandığınız mekanda oldukça dekoratif bir öğe olur. Renkli görünümüyle de, kullandığınız mekanda bitkilerinizle beraber bir bütün havası oluşturur.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi