DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenzone Hayvan Figürlü Seramik Saksı

Marka: Gardenzone
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Hayvan Figürlü Seramik Saksı

Gardenzone Hayvan Figürlü Seramik Saksı, oturan bir köpeği andıran sevimli şekli ile ofislerde, evlerde, bahçelerde rahatlıkla kullanılabilir. Hayvanseverlerin gözdesi olan saksı, içine ekilebilecek sevimli bir çiçek, sukulent veya kaktüs ile estetik görünüme kavuşur. Saksının içine yerleştireceğiniz küçük yapay çiçeklerle de dekoratif görünüm elde edebilirsiniz. Saksı; masanızın üstünü, sehpaları veya raflarınızı süsleyebilir. 

Saksıdan ziyade estetik bir objeyi andıran özel tasarım, seramikten imal edilmiştir. Dış yüzeyi parlaktır. Beyaz renk ile göz alıcı görünüme kavuşan saksılar, seramik kalemi ile renklendirilebilir veya beyaz haliyle kullanılabilir.

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi