DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenzone Bamboo Fiber Saksı 9Cm

Marka: Gardenzone
6,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Bamboo Fiber Saksı 9Cm

İthal Çiçek Saksısı ile yaşam alanlarınızda rengarenk çiçekler yetiştirebilirsiniz. Çiçek saksısını; evinize, balkona, terasa ya da bahçeye yerleştirebilirsiniz. Köşeli tasarımı ile dikkat çeken ürün, evinizin dekorasyonuna da ahenk katar. İthal Çiçek Saksısı ürünü, ufak boyutlu birçok çiçek türü için idealdir.

Kaliteli malzemeden üretilen çiçek saksısı, dayanıklı yapısı sayesinde uzun süre rahatlıkla kullanılabilir. Kolaylıkla taşınabilen pratik dizaynı ile dikkat çeken ürünün yerini, çiçeğinizin ihtiyacına göre dilediğiniz şekilde değiştirebilirsiniz. İthal Çiçek Saksısı ürününü, içinde yetiştireceğiniz çiçek ile birlikte sevdiklerinize de armağan edebilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi