DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenzone Bamboo Fiber Saksı 14 Cm

Marka: Gardenzone
12,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenzone Bamboo Fiber Saksı 14 Cm

Bahçelerin, terasların, balkonların ve hatta ofislerin daha şık bir görünüme kavuşmalarını sağlayan çiçekleri hoş bir biçimde yetiştirmek için tercih edebileceğiniz Touch Me Küçük Boy Renkli Saksı, farklı ödeme seçenekleriyle Migros sanal mağazasında sizlere sunuluyor.

Touch Me kalitesi ve güvencesi ile üretimi yapılan silindirik şekle sahip küçük boy saksı, yetiştirmek ve büyütmek için özen isteyen çiçekleri dekoratif bir şekilde sergilemeyi kolay hale getiriyor. Özellikle de çok büyümeyen bitkiler için uygun bir yapısı olan sarı renk küçük boy saksı; şehir hayatında koşturup dururken uzak kaldığınız doğal ortamı yaratmanıza fırsat tanıyan çiçekleri sağlıklı bir şekilde büyütmenize yardımcı oluyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ÇİN HALK CUMHURİYETİ(ÇİN)

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PACİFİC ACCESS LİMİTED

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi