DSACategoryId/20000000000010/20000000000162/20000000010772

Gardenya Kaktüs 5,5 Fresh Mix (Gc55f-mıx)

Marka: Lider
2,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Gardenya Kaktüs 5,5 Fresh Mix (Gc55f-mıx)

Gardenya Kaktüs 5,5 Fresh Mix, içine dilediğiniz kaktüsü ekebileceğiniz şık ve minik bir saksı. Yeşil rengi ile kaktüslere uyum sağlayan ürün, rahatlıkla kaktüs bakımında kullanılabiliyor. Kaktüs saksısı özellikle küçük tasarlanıyor, kaktüs için tasarlanan saksıların çok büyük olmaması gerekiyor. Yeterli miktarda toprak konularak kaktüsler dikilebiliyor. 

Uzmanlar kaktüs dikmek için ocak-şubat veya temmuz-ağustos aylarının ideal olduğunu söylüyor. Sukulent veya kaktüs çeşitlerinden dilediğinizi kaktüs saksısı içine dikebilir, ofis masanızda, evinizde, kitaplığınızda sevimli kaktüslere ve şık saksılara yer verebilirsiniz. Farklı renklerde saksılar alarak kendi kaktüs setlerinizi oluşturabilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
LİDER PETFOOD YEM SANAYİ VE TİCARET A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi