DSACategoryId/20000000000010/20000000070688/20000000001302/20000000010931

Frozen İlkokul Çantası Trio Destiny Awaits

Marka: Frozen
239,99 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Frozen İlkokul Çantası Trio Destiny Awaits

Frozen İlkokul Çantası Trio Destiny Awaits, ilkokul çağındaki çocukların bir çantada aradıkları tüm özellikleri onlara sunuyor. Ürün, çift bölmesi ve bölmelerin içindeki alanlar sayesinde kitapları, defterleri ve diğer tüm okul malzemelerini ayrı ayrı ve güvenle saklayabilmeye imkan tanıyor. Bu sayede çocuklar çantaları içindeki tüm malzemelerine kolayca ulaşabiliyor.

Çocukların severek takip ettiği karakterlerden biri olan Frozen tasarımıyla dikkat çeken Frozen İlkokul Çantası Trio Destiny Awaits, suluk bölümleriyle ise çocukların su şişelerini saklayabilmelerine ve ihtiyaç duyduklarında suya kolayca ulaşabilmelerine imkan tanıyor.

Frozen İlkokul Çantası Trio Destiny Awaits, bir çocuğun tüm ihtiyaçlarına ve isteklerine en iyi şekilde yanıt vermeyi başarıyor.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
RAPOLİ TREND ATÖLYESİ TEKSTİL SANAYİ VE DIŞ TİCARE

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi