DSACategoryId/20000000000005/20000000000122/20000000001091
First Nane Aromalı Sakız 22,5 G

First Nane Aromalı Sakız 22,5 G

Marka: First
3,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

First Nane Aromalı Sakız 22,5 G

First Nane Aromalı Sakız, ferahlatıcı yoğun nane tadı ve yenileyici özelliğiyle her zaman çantanızda veya cebinizde bulunmasını isteyeceğiniz nitelikte olan, çok tercih edilen sakızlar arasında yer alır.

Şeker içermeyen, tatlandırıcılı First Sakız ihtiyaç duyduğunuz her anda sizi hızlıca tazeler, ağzınızda ve dişlerinizde gün içerisinde tükettiğiniz çeşitli yiyecek ile içeceklerden kaynaklanabilecek rahatsızlık hissini gidermenize destek olarak hem nefesinizi hem de zihninizi ferahlatır.

İş yerinde toplantıdan önce, kampüste derse girmeden önce, serviste, otobüste veya metroda, kendinizi tazelemek istediğiniz her anda pratik kullanım sağlayan paketiyle yanınızda olan First Nane Aromalı Sakız'ın yarattığı ferahlık hissi, oldukça yoğun etkili ve kalıcı olmasıyla da öne çıkıyor.

Net Miktar (g/ml)
23

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KENT GIDA MAD.SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi