DSACategoryId/20000000000007/20000000000138/20000000010537

Filpa 6Lı Küçük Boy Elbise Torbası

Marka: Filpa
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Filpa 6Lı Küçük Boy Elbise Torbası

Filpa 6'lı büyük boy elbise torbası, özellikle sık seyahate çıkanlar için oldukça kullanışlı ürünler arasında yer alıyor. Ayrıca özel davetlere giderken takım elbise ya da abiye elbise koymak için de oldukça koruyucu ve kaliteli bir ürün olarak dikkat çekiyor. Kıyafetlerin kırışmasını ya da tozlanması önlüyor. Üstelik özel elbiseleri bu torbalar içerisinde dolaplarda da saklama olanağı bulunuyor. Bu sayede kıyafetlerin zedelenmesini önlüyor.

Filpa büyük boy elbise torbası, kalabalık aileler için de kullanıma oldukça uygun. Tatil ve seyahat anlarında kurtarıcı ürün niteliği taşıyor. Kaliteli kumaş yapısı ile uzun süre kullanım ömrü bulunuyor. Ayrıca katlanıp bir köşede rahatlıkla saklanabilecek bir üründür. Elbise torbası ütülenerek saklanıldığında kat izi ya da kırışıklık kalmıyor ve deforme olmuyor.

Net Miktar (g/ml)
6000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FİL GRUP PLASTİK MALZEMELERİ PAZ.DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi