DSACategoryId/20000000000005/20000000000119/20000000001080/20000000010193
Fesleğen Kg

Fesleğen Kg

Marka: Reyondan
49,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Fesleğen Kg

Yemeklerinizde ve salatalarınızda hem taze hem de pişmiş olarak kullanabileceğiniz fesleğen otu sofralarınızın lezzetini artırıyor. Narin gövdesi üzerinde yetişen yemyeşil taze fesleğen yapraklarını kurutarak diğer baharatlarınız ile karıştırabilir, sofralarınıza layık çeşniler hazırlayabilirsiniz.

Kokusu ve aroması sayesinde girdiği tüm tariflerde lezzet patlaması yapan fesleğen, limon, nar ekşisi ve domates gibi ürünlerin asiditesini dengeler. Salatalarınıza taze olarak ekleyeceğiniz fesleğen ile sunumunuza son dokunuşu yaparken, lezzet ve kokusu ile misafirlerinizin iştahını açabilirsiniz.

Makarnalarınız için hazırlayacağınız pesto sosun vazgeçilmez elemanı olan fesleğeni etleriniz için hazırlayacağınız soslara da ilave edebilirsiniz.

 

 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
AYFER KAUR OĞULLARI MAHMUT KAUR VE MURAT KAUR

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi