DSACategoryId/20000000000010/20000000000160/20000000001269/20000000010719

Felix Sardalyalı Somonlu Tam Yaş Kedi Maması 100 G Pouch

Marka: Felix
4,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Felix Sardalyalı Somonlu Tam Yaş Kedi Maması 100 G Pouch

• Purina® FELIX® Çifte Lezzet Sardalyalı ve Somonlu Tam Yaş Kedi Maması 100g Pouch, tıpkı kendine yemek pişirmişsin kadar lezzetli.

• Kaliteli malzemelerle hazırlanan her çifte lezzetli tarif, kedinin seveceği lezzetli bir yemek için jöle içinde yumuşak sardalya ve somon parçaları içerir!

• Kedinizi enerji dolu ve yaramazlığa hazır tutmak için doğru vitamin kombinasyonuna sahip bir Omega 6 yağ asidi kaynağıdır! Sağlıklı iyilikle doludur ve kedinizin günlük gereksinimlerinin % 100'ünü beslenme kurallarına göre sunulduğunda karşılar.

• Kedinizin çeşitliliğe olan sevgisini her gün doyurmak için etli jöle içinde çok çeşitli tariflere sahiptir.

• Akıllı yavru kediler Felix®'i kapar!


Akıllı kediler ne istediklerini iyi bilirler--özellikle yemek vakti geldiğinde! Bu yüzden Purina® FELIX® Sensations yaş kedi maması tarifleri kaliteli malzemelerle hazırlanır. Her tarif, kedilerin seveceği tatlar ile jöle içinde seçtiğiniz lezzete göre et, tavuk veya balık parçaları içerir! Kediler, Purina® FELIX® Sensations’ın lezzetli et parçalarını her tattığında karşı konulmaz, besleyici ve dengeli bir yemeğin tadını çıkaracak!

Jöle içindeki Purina® FELIX® Sensations yaş kedi maması lezzetle doludur, üstelik kedinizin sağlığı için ihtiyaç duyduğu günlük besin maddelerini almasına yardımcı olur. İhityacı olan tüm vitamin ve minerallerin yanı sıra, Purina® FELIX® Sensations yaş kedi maması tarifleri Omega 6 yağ asitleri içerir.

Kedinize farklı tatlar sunmaya ne dersiniz? Kediniz çeşitliliği seviyorsa, ister Purina® FELIX® Çifte Lezzet’in Sığır Etli ve Kanatlı, Sardalyalı ve Somonlu çifte lezzetli tarifleri ile, ister Purina® FELIX®’in Tavuklu, Sığır Etli, Ton Balıklı, Somonlu, Kuzu Etli ve daha birçok çeşidi ile ona her gün farklı bir lezzet sunabilirsiniz. Üstelik yavru kedileriniz için Sığır Etli veya Tavuklu çeşitleri ile ailenizin en küçük üyesini mutlu edebilirsiniz. Akıllı kediler Felix®'i kapar!


Besleme Önerisi: PURINA FELIX AS GOOD AS IT LOOKS TAM YAŞ KEDİ MAMASI Beslenme değerleri, uygun ve sağlıklı bir vücut ağırlığının korunması için hava koşulları, kedinizin aktivite seviyesi ve fiziksel durumuna göre uygun şekilde ayarlanmalıdır. Oda sıcaklığında servis ediniz. Su kabında daima taze ve temiz su bulundurunuz.


Saklama Önerisi: Kuru ve serin bir yerde saklayınız.

( ) Sepetinize Eklendi