DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000001167/20000000010499
Febreze Aerosol Platınum Mistik Mezopotamya 300 Ml

Febreze Aerosol Platınum Mistik Mezopotamya 300 Ml

Marka: Febreze
25,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Febreze Aerosol Platınum Mistik Mezopotamya 300 Ml

Koku Giderme teknolojisine sahip Febreze Oda Kokusu inatçı, kötü kokuları yok eder ve geriye hafif, ferah bir koku bırakır. Yeni Febreze Platinum'un Mistik Mezopotamya kokusu, zihninizi günlük rutinden çekip alarak, sizi büyüleyici bir serüvene çıkarır. Duyularınızın peşinden gidin ve egzotik destinasyonlara kaçın. Koku Giderici teknoloji kötü kokuları maskelemez, tamamen evinizden uzaklaştırarak uzun süreli, hoş ve taze bir koku bırakır. Duyularınızla çıkacağınız bu güzel yolculuğun keyfini çıkarın. Diğer oda kokularının çoğu tehlikeli gazlar içerirken, Febreze doğal bir azot içerir. Febreze Oda Kokusu, inatçı kökü kokuları dahi silip süpürerek, geride hafif ve ferah bir koku bırakan, evinizin her gün ferah ve yenilenmiş olmasını sağlayan taze bir nefes gibidir. Febreze Kumaş Ferahlatıcı ve Araba Ferahlatıcı gibi, benzersiz Koku Giderme teknolojisinin bulunduğu Febreze serisindeki tüm ürünleri deneyebilirsiniz.

Kötü kokuları yalnızca maskelemez yok eder.

Yeni Febreze Platinum'un Mistik Mezopotamya kokusu, zihninizi günlük rutinden çekip alarak, sizi büyüleyici bir serüvene çıkarır.

Benzersiz Koku Giderici teknoloji kötü kokuları maskelemez, tam anlamıyla ortadan kaldırarak hafif ve taze bir koku bırakır.

Evinizde hoş, hafif ve taze bir koku bırakır.

Yanıcı değildir, doğal püskürtücüdür ve evdeki tüm odalar için idealdir

Geniş bir yelpazeye yayılan, yüksek kaliteli kokular

Detay

( ) Sepetinize Eklendi