DSACategoryId/20000000000007/20000000000139/20000000001176

Faristbath Klozet Kapağı

Marka: Reyondan
44,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Faristbath Klozet Kapağı

Faristbath Klozet Kapağı (Frst-b3) dayanıklı tasarımı ile yoğun kullanıma uygundur. Beyaz renkteki aile klozet kapağı, standart klozetlere kolaylıkla monte edilerek kullanılabilir. Plastikten imal edilmiştir. Kapağı klozet üzerine yerleştirdikten sonra, klozetteki mevcut deliklerden geçirerek altta yer alan plastik vidalarını sıkabilirsiniz. Böylelikle montajı elle veya tornavida desteği ile başka hiçbir ek alet gerekmeden tamamlayabilirsiniz. 

Klozet kapağı kullanılmadığı zamanlarda kapalı tutularak hijyen gereklerini karşılar. Rutin olarak temizlenmesi önerilen oturma alanı ve kapak, deterjanlı bir süngerle silinebilir. Ürün, rutin temizliği yapıldığı takdirde uzun ömürlü kullanılabilir. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FARİST ELEKTRİKLİ ALETLER SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi