DSACategoryId/20000000000007/20000000000139/20000000001176

Farıstbath 3 Fonksiyonlu Duş Seti (Frst-b1)

Marka: Reyondan
34,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Farıstbath 3 Fonksiyonlu Duş Seti (Frst-b1)

Farıstbath 3 Fonksiyonlu Duş Seti (Frst-b1), krom kaplama özelliği ile dayanıklılık vadediyor. Parlaklığı ve şıklığı ile banyolarınıza estetik görünüm kazandıran duş seti, musluğa takılarak hemen kullanılmaya başlanabiliyor. Ürün her evde bulunacak araçlarla kolaylıkla takılıyor.

Hortum ve başlık kısımlarından oluşan sürgülü duş seti, iki farklı su püskürtme ayarına sahip olarak sunuluyor. Su basıncını artırıp azaltarak duş keyfinizi tamamlayabilir, dilediğiniz su akışını sürgü ile kolaylıkla sağlayabilirsiniz. El duşunu isterseniz askıya takarak sabitleyebilir veya yıkanırken elinizde tutabilirsiniz. Sizlere hareket özgürlüğü sağlayan uzun hortum sayesinde duş esnasında konforu deneyimleyebilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FARİST ELEKTRİKLİ ALETLER SAN.VE DIŞ TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi