DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001161

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Portakal 650 Ml

Marka: Fairy
8,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Portakal 650 Ml

Fairy sıvı bulaşık deterjanı portakal, benzersiz ve etkili formülü ile en zorlu yağları bile dize getirir. Bir şişesi ile tam 18 bin tabağı kolaylıkla yıkayabilen Fairy, portakal özlü içeriği ile bulaşıklarınızda hoş bir koku bırakır. Yeni yoğun formülü ile iki kat daha fazla bulaşık yıkayabilen Fairy sıvı bulaşık deterjanı, uzun süren köpük etkisi gösterir. 

Konsantre yapısı sayesinde her damlası daha fazla köpüren ve böylece daha etkin bir temizlik gücü sergileyen Fairy, bulaşıklarınızı suda bekletmeye gerek kalmadan temizler. Yüzde yüz hijyen sağlayan sıvı bulaşık deterjanı, etkili temizliğinin yanı sıra bulaşıklarınızın ferah bir şekilde portakal kokmasını sağlar.

Net Miktar (g/ml)
650

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi