DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001161

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 650 Ml

Marka: Fairy
8,25 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma 650 Ml

Elde yıkanan bulaşıklarda son derece etkili sonuçlar sağlayan Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma, konsantre formülü ve uzun süreli köpük etkisi ile en zorlu bulaşıkların bile üstesinden geliyor. Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma çeşidi ile elde yıkamada üstün temizlik ve maksimum hijyen sağlıyor. Bulaşıklarda deterjan kalıntısı bırakmadan kolayca durulanabilen Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma'nın hoş ve ferah kokusu mutfakların havasını değiştiriyor.  

Üstün yağ temizleme gücü sayesinde en zorlu kirleri bile kolayca söküp atan Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı Elma, uzun süre beklemiş ve katılaşmış kirleri de anında yumuşatarak zahmetsizce temizlenmesini sağlıyor. Fairy Sıvı Bulaşık Deterjanı güçlü formülü sayesinde diğer deterjanlara göre 2 kat fazla bulaşık yıkıyor.

Net Miktar (g/ml)
650

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi