DSACategoryId/20000000000007/20000000000135/20000000001160/20000000010475

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu 33 Yıkama

Marka: Fairy
37,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Fairy Platinum Bulaşık Makinesi Deterjanı Kapsülü Limon Kokulu 33 Yıkama

Özel olarak geliştirilen güçlü formülü sayesinde en zorlu kirlerde bile etkin bir temizlik sunan Fairy Platinum bulaşık makinesi deterjanı, makinenin filtresindeki yağların da çözünerek temizlenmesini sağlıyor. Ultra çözünür özellikte geliştirilen kapsüller, düşük ısıda da hızla çözünüyor ve bulaşıkları daha kısa sürede deterjanla buluşturuyor.

Ürün, konsantre formülü tuz ve parlatıcı da içerdiği için özellikle gümüş ve cam bulaşıkların ilk günkü parlaklığını korumasına yardımcı oluyor. Ekstra parlatıcı kullanımına gerek bırakmadığından tasarruflu ürünler kategorisinde değerlendiriliyor.

Kullanıma hazır formda olan Fairy Platinum bulaşık makinesi deterjanı, hiçbir işlem yapmadan bulaşık makinesine yerleştiriliyor. Her yıkamada bulaşık makinesinde hoş bir limon kokusu kalmasını sağlayan kapsül deterjan, tüm makine modelleri ile birlikte kullanılabiliyor.

Net Miktar (g/ml)
33000

Menşei
BELÇİKA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
PROCTER & GAMBLE TÜKETİM MALLARI SAN.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi