DSACategoryId/20000000000010/20000000001291/20000000010883/20000000070678

Evmoni Tek Kişilik Elektrikli Battaniye

Marka: Evmoni
119,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Evmoni Tek Kişilik Elektrikli Battaniye

Soğuk kış günlerinde sıcacık uyumayı sevenlerin en yakın dostu olan Evmoni tek kişilik elektrikli battaniye güvenli tasarımıyla sizlere sunulur. Isıyı uzun süre muhafaza eden bu ürün sayesinde rahat bir uyku çekebilirsiniz. 

Özel malzemelerden imal edilen ve alev almazlık özelliğine sahip olan bu ürünü, uygun ölçülerdeki yatak ve çarşafınızın arasına sererek kullanabilirsiniz. Evmoni elektrikli battaniye sıvı geçirmeyen özel yüzeyi sayesinde sizi olası kazalardan korur. Fiş takıldıktan sonra anahtarı sıcak konumuna getirerek yatağınızın hemen ısınmasını sağlayabilirsiniz. Eğer sıcaklık fazla gelirse ılık konumuna getirerek de kullanabilirsiniz. 

Kullanım Önerileri
UYGUN ÖLÇÜLERDE BİR YATAKTA, ÇARŞAFIN ALTINDA KATLANMA OLMAYACAK ŞEKİLDE SERİLMELİDİR.FİŞ TAKILDIKTAN SONRA ANAHTAR SICAK KONUMA GETİRİLDİĞİNDE 1/2 SAAT İÇİNDE ÜZERİNE UZANDIĞINIZ ZAMAN SICAKLIK HİSSEDİLECEKTİR.SICAKLIK FAZLA GELİRSE ILIK KONUMA GETİRİLMELİDİR.ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYELERDE ÇİFT ANAHTAR SİSTEMİ VARDIR.yATAĞIN ISINMASI İÇİN HER İKİSİ DE AÇIK KONUMDA OLMALIDIR.KULLANILMADIĞI ZAMAN FİŞ PRİZDEN ÇEKİLMELİDİR.STREÇ ÇARŞAF KULLANILMAMALIDIR.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
DÜZGÜN SICAKLIK DAĞILIMLI, KADEMELİ ISI KUMANDALI DOĞRUDAN ŞEBEKEYE BAĞLANABİLİR.ÇALIŞMA GERİLİMİ = 220-230 V.AC./50 Hz. CLASS II

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CEREM ELEKTRONİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi