DSACategoryId/20000000000010/20000000000159/20000000001266/20000000010697

Evmoni Çocuk Tabldot Tepsi Kaşık + Çatal + Bardak Set

Marka: Evmoni
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Evmoni Çocuk Tabldot Tepsi Kaşık + Çatal + Bardak Set

Evmoni çocuk tabldot tepsi, kaşık + çatal + bardak set içeriyor. Çocukların beslenmesinde onlara yardımcı olacak tüm malzemeleri içeren set, özel yuvarlanmış kenarları ve törpülenmiş uçları ile çocuklara yemek esnasında güvenlik sağlıyor. Evde, okulda, piknikte kullanılabilecek çocuk tabldot, bir yaş itibarıyla tercih edilebiliyor.

Kanserojen içermeyen set, kırılmaz ve dayanıklı yapısıyla çocukların ani hareketlerine karşı korumalı. Kırıldığında güvenlik sorunu yaratan sıradan tabaklar yerine ebeveynler tabldot seti seçerek çocukları yemek rutinine alıştırabiliyor. Tabldotun her bölmesine farklı yemekler konularak çocuklara leziz tarfiler bir arada sunulabiliyor. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CEREM ELEKTRONİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi