DSACategoryId/20000000000010/20000000001291/20000000010883/20000000070678

Evmoni Çift Kişilik Elektrikli Battaniye

Marka: Evmoni
129,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Evmoni Çift Kişilik Elektrikli Battaniye

Evmoni çift kişilik elektrikli battaniye; kış aylarında üşümenizi engeller. Üstün teknoloji ile hazırlanmış olan Evmoni elektrikli battaniye, özel izolasyonlu rezistansı ile ısıyı uzun süre muhafaza eder. Sağladığı sıcaklık sayesinde rutubetten ve soğuktan korur. Hem alt battaniyesi hem de üst battaniye olarak kullanıma uygundur.

Gelişmiş teknolojisi sayesinde sorunsuz bir kullanım sağlar. Özellikle kış aylarında ve soğuk zamanlarda ürünü rahatlıkla kullanabilirsiniz. Özel tasarımı ve teknik detayları ile soğuk ve nemli havaya karşı koruma sunar. 

Kullanım Önerileri
UYGUN ÖLÇÜLERDE BİR YATAKTA, ÇARŞAFIN ALTINDA KATLANMA OLMAYACAK ŞEKİLDE SERİLMELİDİR.FİŞ TAKILDIKTAN SONRA ANAHTAR SICAK KONUMA GETİRİLDİĞİNDE 1/2 SAAT İÇİNDE ÜZERİNE UZANDIĞINIZ ZAMAN SICAKLIK HİSSEDİLECEKTİR.SICAKLIK FAZLA GELİRSE ILIK KONUMA GETİRİLMELİDİR.ÇİFT KİŞİLİK BATTANİYELERDE ÇİFT ANAHTAR SİSTEMİ VARDIR.yATAĞIN ISINMASI İÇİN HER İKİSİ DE AÇIK KONUMDA OLMALIDIR.KULLANILMADIĞI ZAMAN FİŞ PRİZDEN ÇEKİLMELİDİR.STREÇ ÇARŞAF KULLANILMAMALIDIR.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
DÜZGÜN SICAKLIK DAĞILIMLI, KADEMELİ ISI KUMANDALI DOĞRUDAN ŞEBEKEYE BAĞLANABİLİR.ÇALIŞMA GERİLİMİ = 220-230 V.AC./50 Hz. CLASS II

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
CEREM ELEKTRONİK SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi