DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001085/20000000010224

Eti Popkek Portakal Kremalı 60 G

Marka: Eti
1,20 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Besin Değerleri
  • Önerileriniz

Eti Popkek Portakal Kremalı 60 G

ETİ Popkek Portakal Kremalı, "Kek dünyasının yıldızı" sloganı ile çıkmış enfes bir atıştırmalıktır. Yepyeni ambalajında daha bol soslu halde sunulmaktadır. 

Artan sos miktarı sayesinde lezzet vaadi daha da güçlenen ETİ Popkek şimdi daha popüler. Ağızda dağılan lezzetli kekinin içinde yumuşacık portakallı krema ve hepsinin üzerinde enfes beyaz çikolata kaplaması bulunmaktadır. 


Bisküvi paketini ilk açtığınız anda, kapaklı cam kavanozlara koyabilir, nem ve hava ile temas etmeden muhafaza edebilirsiniz. 

İşletme Kayıt No
TR-26-K-000048

Kullanım Önerileri
Doğrudan güneş ışığına maruz bırakmayınız. Serin ve rutubetsiz yerde muhafaza ediniz.

Net Miktar (g/ml)
60

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
Kek %68 [Buğday Unu, Şeker, Yumurta, Bitkisel Yağ (Palm), Portakal Küpü %8,3 [Şeker, Portakal %32,7, Nişasta, Tam Hidrojenize Bitkisel Yağ (Palm), Buğday Lifi, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Doğal Portakal Aroma Vericisi, Kıvam Arttırıcı (Pektin), Asitliği Düzenleyici (Sitrik Asit), Stabilizör (Trisodyum Sitrat), Renklendirici (Paprika Ekstraktı)], Glukoz Şurubu, İnvert Şeker Şurubu, Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Nem Verici (Gliserol), Emülgatörler (Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseridleri, Yağ Asitlerinin Poligliserol Esterleri), Tuz, Kabartıcılar (Sodyum Asit Pirofosfat, Sodyum Hidrojen Karbonat), Koruyucu (Sorbik Asit), Aroma Vericiler, Asitliği Düzenleyici (Sitrik Asit), Kıvam Arttırıcı (Ksantan Gam)], Portakallı Sos %16 [Şeker, Glukoz Şurubu, İnvert Şeker Şurubu, Bitkisel Yağ (Palm, Ayçiçek, Pamuk, Kanola), Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Modifiye Nişasta, Portakal Püresi %1,2, Emülgatörler (Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseridleri, Yağ Asitlerinin Poligliserol Esterleri), Tuz, Doğal Portakal Aroma Vericisi, Renklendirici (Beta Karoten), Asitliği Düzenleyici (Sitrik Asit), Koruyucu (Sorbik Asit)], Kakaolu Kaplama %14 [Şeker, Tam Hidrojenize Bitkisel Yağ (Palm), Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Süt Tozu, Kakao %5,4, Emülgatörler (Ayçiçek Lesitini, Poligliserol Polirisinolat), Aroma Verici], Dekor Kaplama %2 [Tam Hidrojenize Bitkisel Yağ (Palm), Şeker, Süt Tozu, Laktoz (Süt Ürünü), Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Fındık Yağı, Emülgatör (Ayçiçek Lesitini), Aroma Verici]. Şeker, Buğday Unu, Bitkisel Yağ (Palm, Tam Hidrojenize Palm, Ayçiçek, Pamuk, Kanola), Yumurta, İnvert Şeker Şurubu, Peynir Altı Suyu Tozu (Süt Ürünü), Nem Vericiler (Gliserol, Sorbitol), Portakal %1,2, Tam Yağlı Süt Tozu, Yağı Azaltılmış Kakao Tozu %0,8, Emülgatörler (Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseritleri, Yağ Asitlerinin Poligliserol Esterleri, Ayçiçek Lesitini, Yağ Asitlerinin Mono ve Digliseritlerinin Laktik Asit Esterleri, Poligliserol Polirisinolat), Tuz, Modifiye Patates Nişastası, Kabartıcılar (Sodyum Asit Pirofosfat, Sodyum Hidrojen Karbonat), Mısır Nişastası, Laktoz (Süt Ürünü), Portakal Püresi %0,2, Buğday Lifi, Aroma Vericiler, Koruyucu (Sorbik Asit), Buğday Nişastası, Asitlik Düzenleyici (Sitrik Asit), Kıvam Arttırıcılar (Ksantan Gam, Pektin), Renklendiriciler (Beta Karoten, Paprika Ekstraktı), Doğal Portakal Aroma Vericisi, Fındık Yağı, Stabilizör (Trisodyum Sitrat).

Alerjen Uyarısı
Eser miktarda Soya ürünü, Susam ve Yer Fıstığı içerebilir. Gluten içerir

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ETİ GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

Besin Öğeleri 100 g/ml
Karbonhidrat (g) 58.0
Doymuş yağ (g) 13.0
Enerji (kcal) 435.0
Şeker (g) 40.0
Tuz (g) 0.8
Enerji (kJ) 1823.0
Yağ (g) 20.0
Protein (g) 4.2

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında

İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi