DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001257

Enchantimals Bebekleri Ve Hayvan Arkadaşları

Marka: Enchantimals
99,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Enchantimals Bebekleri Ve Hayvan Arkadaşları

Kız çocuklarının sevgilisi Enchantimals bebekleri, şimdi hayvan arkadaşları ile buluşuyor. Enchantimals bebeklerinin sevimli arkadaşları oynamak için çocuklarınızı bekliyor. 15 cm uzunluğundaki bebekler, yanlarındaki sevimli hayvanlar ile çocuklarınızın yeni arkadaşı oluyor.

Her ikili pakette bir Enchantimals karakteri ve onun farklı bir hayvan dostu yer alıyor. Zürafa, zebra ve fil gibi farklı hayvanlar Enchantimals Bebekleri ve Hayvan Arkadaşları oyuncak setinde 3-12 yaş çocukların vazgeçilmezi oluyor. Enchantimals karakterleri ile uyum içinde olan ve onlarla ortak özellikleri bulunan hayvanlar, sevimli aksesuarları ile evinizin yeni misafiri olmaya aday.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ENDONEZYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
MATTEL OYUNCAKÇILIK TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi