Elseve Extraordinary Oil Normal Saçlar İçin Saç Bakım Yağı 100 Ml

Elseve Extraordinary Oil Normal Saçlar İçin Saç Bakım Yağı 100 Ml

Marka: Loreal
21,90 TL
15,33 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı 100 ml. pratik kapaklı şişede satışa sunulmuştur. Tüm saç tipleri için geliştirilen komple bakım yağı, saçları ağırlaştırmadan bakım yapar.


Saç bakım uzmanı L’Oréal Paris tarafından geliştirilen saç bakım yağı; Extraordinary Oils, güzellik ve saç bakımını buluşturan zengin, hafif ve yağlandırmayan formülüyle her saç tipinin ihtiyaçlarına uygundur. Şampuanlama öncesinde saçınızı yoğunca besler, tarama öncesinde ise saç dokusunu yumuşatarak taramayı kolaylaştırır. Şekillendirme sonrasında da son bir rötuşta saçınızı onarabilir, ipeksi bir görünüm kazandırabilirsiniz.


Yıpranmış saçları onarmak, saçın dokusunu yenilemek için Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı'nı, şampuandan önce kullanabilirsiniz. Saçlarınızı yıkamadan 10 dakika önce birkaç damlayı saçınıza uygulayarak kullanın.


Elseve saç bakım yağını aynı zamanda saç maskesi olarak da kullanabilirsiniz. Haftada bir kez; Elseve Tüm Saç Tipleri İçin Sıradışı Saç Bakım Yağı'nı tüm saçınıza uygulayarak, hafif ısıtılmış nemli bir havluya sarın. Yarım saat boyunca bekletin. Saç bakım yağının besleyici özü saçınıza derinlemesine işleyecektir. Ayrıca bakım yağını fön işleminden önce de kullanabilirsiniz. Bu sayede saçınız kolayca açılır, daha kolay taranır. Üstelik saçlar ısıdan da korunmuş olur.


Saç bakım yağını saçınıza şekil vermek için de kullanabilirsiniz. Birkaç damlayı saçlarınızın uçlarına hafifçe sürerek, saçlarınıza etkileyici bir parlaklık katabilirsiniz.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi