Elseve Color - Vive Saç Maskesi 300 Ml

Elseve Color - Vive Saç Maskesi 300 Ml

Marka: Loreal
28,90 TL
17,34 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Elseve Color - Vive Saç Maskesi 300 Ml

Elseve Color Vive Renk Koruyucu Maske, boyalı ve röfleli saçları yoğun bir şekilde beslerken onları ağırlaştırmaz. Eriyen yeni jel yapısı eşit dağılan mükemmel bir onarım sunar.


Katyoiyonik maddelerin bileşiminden oluşan Besleyici UV Filtre, L'Oréal laboratuvarlarında saçın renginin ömrünü uzatmak, saçı beslemek ve dışarıdan gelen etkilere (tarama, güneş ve hava kirliliği) karşı korumak için özel olarak geliştirilmiştir.


Yüzde 50 daha fazla UV Filtresi içeren yeni formülü, UV ışınlarını engelleyerek saç renginin daha uzun süre dayanmasını, daha parlak ve canlı kalmasını sağlar. Işıldayan saçlarınız gözle görülür bir şekilde daha parlar.


Saçlarınızın onarılması ve renklerinin korunması için aktif maddelerce zenginleştirilmiş yeni Color Vive Renk Koruyucu maskeyi keşfedin. Yıkanmış ve nemi alınmış saça uygulayın. Maskeyi 3 dakika bekletin. Hızlıca durulayın.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi