DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Elidor Sağlıklı Uzayan Saç Bakım Kremi 500Ml

Marka: Elidor
19,50 TL
13,65 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Elidor Sağlıklı Uzayan Saç Bakım Kremi 500Ml

Saçların uzamasını ve uzarken sağlığını korumasını istiyorsanız Elidor Sağlıklı Uzayan Saç Bakım Kremi tercihleriniz arasında yerini alacaktır. İçerisindeki özel formüllerle saçlarınızın hızla ve sağlıkla uzamasına yardımcı olur. 

Elidor Sağlıklı Uzayan Saç Bakım Kremi'nin özel formülünde biotin olarak da bilinen B7 vitamini mevcuttur. B7 vitamini sayesinde saçlarınız dipten uca beslenir. Ayrıca saçlarınız uzarken oluşabilecek saç kırıklarının da önlenmesine ve iyileştirilmesine yardımcı olur. 

Düzenli kullanımla, saçları ağırlaştırmadan nemlendirir ve saçların daha canlı, güçlü ve parlak gözükmesini sağlar. Şampuanlama sonrasında ıslak saça uygulamanız ve ardından durulamanız yeterlidir.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi