DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Elidor Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremı 500 Ml

Marka: Elidor
19,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Elidor Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremı 500 Ml

Zaman zaman saçlarda koparak dökülmeler gerçekleşir ve bu dökülmeler kişiyi rahatsız eder. Bu dönemlerde saç dökülmesine karşı saç bakım ürünleri kullanılabilir. 

Bu dökülmeleri azaltmak için özel formülle geliştirilmiş Elidor Saç Dökülmesine Karşı Bakım Kremi'ni kullanarak hem saçlarınızın dökülmesini azaltabilir hem de yumuşak ve canlı saçlara sahip olabilirsiniz. 

Elidor Saç Dökülmesine Karşı Saç Bakım Kremi soya vitamin kompleksi formülünü içerir. Bu özel formül sayesinde saç bakım kremi kullanıldığında, saç dökülmelerinde on kata kadar azalma görülür. Ayrıca içerisindeki diğer formüllerle de saçların canlı, sağlıklı, yumuşak görünmesine ve kolay taranmasına yardımcı olur.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi