DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Elidor Saç Bakım Kremi Güçlü Ve Parlak 350 Ml

Marka: Elidor
14,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Elidor Saç Bakım Kremi Güçlü Ve Parlak 350 Ml

Saç yapısını güçlendiren Elidor Saç Bakım Kremi Güçlü ve Parlak, saçları canlandırarak parlamasına yardımcı oluyor. Nutri Shine Teknolojisi içeren formülü saç tellerini sararak pürüzsüzleştiriyor. Elektriklenmeyi önleyerek saçların hacimli görünmesini sağlıyor.

Kolay taranan yumuşak saçlar ile Elidor bakım kremi, saç uçlarının kırılmasını önlüyor. Kalıcı kokusu, saçlarda temizlik hissini uzun süre yaşatıyor. Saçların ihtiyaç duyduğu nemi sağlayarak ekstra yumuşaklık katıyor. Hava koşullarının neden olduğu zararları engelleyerek saç sağlığını koruyor.

Şampuandan sonra ıslak saçın boy ve uçlarına uygulanan Elidor Saç Bakım Kremi Güçlü ve Parlak, ipeksi ve pırıltılı saçlar ile kullanıcılarını mutlu ediyor.

Net Miktar (g/ml)
350

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi