DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Elidor Onarıcı Bakım Kremi 500 Ml

Marka: Elidor
19,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Elidor Onarıcı Bakım Kremi 500 Ml

Elidor Onarıcı Bakım Kremi, gün içindeki tüm koşturmacanızın arasında çevresel faktörlerden ötürü yıpranan saçlarınızı canlandırmak ve yıpranmayı onarmak için kullanılan bir üründür. Anında onarıcı özelliği sayesinde, Elidor Onarıcı Bakım Kremi; saç tellerinizi güçlendirir, saçlarınıza kökten uca canlı bir görünüm kazandırır.

İçeriğindeki keratin ve kalsiyum sayesinde, ilk kullanımdan itibaren gözle görülür bir etki bırakan Elidor Onarıcı Bakım Kremi, saçlarınızda birikmiş kalıntıları da temizleyerek saçlarınızın kurumasının da önüne geçer. Tüm dış faktörlerden arınmış saçlarınız daha kolay beslenir ve canlılığını bir sonraki yıkamaya kadar korur.

Siz de kuru ve yıpranmış saçlarınız için bir çözüm arayışındaysanız, Elidor Onarıcı Bakım Kremi ile saçlarınıza kökten uca bakım yapabilir, parlak ve çekici saçlara sahip olabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
500

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi