DSACategoryId/20000000000008/20000000000143/20000000010553

Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saçlar Saç Kremi 200 Ml

Marka: Elidor
26,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saçlar Saç Kremi 200 Ml

Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saçlar Saç Kremi, Hindistan cevizi yağı içeren benzersiz formülü ile sert yapıdaki saçlarınıza yumuşaklık verirken, saçlarınızın daha kalın ve gür görünmesini sağlıyor. Saçınıza parlak ve esnek bir görünüm katarak, besleyip güçlendiriyor ve kırılmaları engelliyor.

İçeriğinde yer alan özel koku incileri, eşsiz kokunun saatlerce saçlarda kalmasına yardımcı olurken, saç uçlarını güçlendiren faktörler, 48 saat kalıcı yumuşaklık sağlıyor. Saç tellerinizi koruyarak herhangi bir kopma veya yıpranmaya karşı etkili bir ürün olan Elidor Doğanın Enerjisi Güçlü Saçlar Saç Kremi, saçınızın ideal nem seviyesine ulaşmasını sağlayarak saçlarınızın her zamankinden daha parlak ve canlı görünmesine yardımcı oluyor.

Net Miktar (g/ml)
200

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi