DSACategoryId/20000000000007/20000000000138/20000000001178

Ege Vista Kanatlı Kurutmalık Renkli

Marka: Ege
69,90 TL
64,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ege Vista Kanatlı Kurutmalık Renkli

Ege Vista Kanatlı Kurutmalık renkli görünümü ile estetik sağlıyor. Pembe renkteki çamaşır kurutmalığı, kolaylıkla açılıp kapanıyor. Paslanmaz çelik kanatlı kurutmalık, çamaşırların düzen içinde asılmasına ve hızlı kurumasına yardım ediyor. 

Ege çamaşır kurutmalık, gövde ve iki kanattan oluşuyor. Ayakları çapraz şekilde açılarak yere sağlam tutunuyor. Hem kıyafetleri hem de nevresim gibi büyük çamaşırları asarak kurutmanızı sağlayacak ürün, ayaklarında yer alan küçük plastik parçalarla yere tutunuyor, kaymadan, ses çıkarmadan kullanılıyor.

Teller mandal kullanımına uygun genişlikte tasarlanıyor. Kanatlı kurutmalık, çamaşırlık kullanılmadığında katlanarak az yer kaplıyor ve rahatlıkla depolanıyor. 

İşletme Kayıt No
EGE 18196

Kullanım Önerileri
Ürünün her bir kanadına asacağınız yük miktarı maksimum 10 kg. Ürünü yüklüyken çekerek hareket ettirilmez. Taşıma ve nakliye sırasında üstüne 20 Kg'dan fazla yük konulmaz. Ürünün kanatları sola ve sağa kaydırılarak açılır. Nemli ve Yağış ortamlarda bulundurululmaz.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

İçindekiler
VAKUMLU ŞEFFAF AMBALAJ, KAYMAYI ENGELLEYEN PLASTİK TAKOZ .KULLANIM TALİMATI VE GARANTİ BELGESİNİ İÇEREN ETİKET.

Saklama Koşulları
Serin ve Kuru ortamda muhafaza ediniz

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
EGE EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi