DSACategoryId/20000000000007/20000000000137/20000000010516

Ece Şeffaf Eldiven 50'li

Marka: Ece
5,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Ece Şeffaf Eldiven 50'li

Ece Şeffaf Eldiven 50'li paketi ile günlük temizlik beklentilerinin karşılanmasına yardımcı olur. Yüksek yoğunluklu polietilenden üretilen eldivenler, çok yüksek hassasiyet ve dayanıklılığa gerek olmayan işlerde rahatlıkla kullanılabilir. Çok ince olduğu için ellerde his kaybı yaratmaz. 

Hastanelerde, güzellik salonlarında, gıda üretiminde, hazırlığında ve temizlikte kullanılabilir. Tek kullanımlık eldivenler, kullanımın ardından çöpe atılır. Her bir eldiven iki ele uyabilir özelliktedir. Tek beden olan ürünler, lateks eldivenler gibi eli sıkıca sarmaz, kısmen daha boldur. Ekonomik ve kullanışlı özellikleri ile günlük yaşamda sıklıkla kullanılır. 

Net Miktar (g/ml)
50000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ECE PİKNİK ÜRÜNLERİ PLASTİK VE KÖMÜR ÜRETİM İTH.İH

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi