DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001089/20000000010243

Dut Kurusu Kg

Marka: Reyondan
44,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Dut Kurusu Kg

Yüksek demir içerir, Demir yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Yüksek lif içerir.yüksek potasyum içerir. Potasyum normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur. Magnezyum kaynağıdır. Magnezyum yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.


Dut kurusu, birbirinden leziz dutların kurutulup bir araya gelmesiyle oluşur. Kuru dutları tek başına tüketebileceğiniz gibi, farklı tariflerin içerisine koyarak da değerlendirebilirsiniz. Dut kullanarak dutlu tart, dutlu pankek gibi sağlıklı yiyecekler hazırlayabilirsiniz. Ayrıca kurutulmuş dutlardan reçel yaparak kahvaltıda yiyebilirsiniz.

Kurutulmuş dutların mutlaka serin ve nemli olmayan bir ortamda muhafaza edilmesi gerekir. Hava almayan bir kabın içerisine dutları koyup mutfak dolabınızda uzun süre saklayabilirsiniz.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
HAS NATUREL GIDA TARIM ÜRÜNL.TEKS.İNŞ.İHR.SAN.VE T

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi