Duracell Alkalin 9 Volt Pil Tekli Paket

Duracell Alkalin 9 Volt Pil Tekli Paket

Marka: Duracell
19,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Duracell Alkalin 9 Volt Pil Tekli Paket

Duracell Plus 9 Volt Pil teknolojisi daha fazla enerji, daha fazla verim ve daha fazla güç sunar. Karbon pillere göre 10 kat daha uzun süre kullanım ömrüne sahiptir. 


Günlük enerji ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde tasarlanmış olan Duracell alkalin pil, uzun kullanım ömrüne sahiplerdir ve ihtiyaç duyduğunuz yerde ve zamanda size daha fazla enerji sağlar. Oyuncaklar, uzaktan kumandalar, el fenerleri, radyolar vs. için idealdir.


Pilleri yerleştirmeden önce cihazınızın pil kontaklarını ve pil yerleştirme yerini temizlemeyi unutmayın. Pilleri, pillerin kutuplarının cihazın kutuplarıyla (+ ve -) doğru eşleşeceği şekilde yerleştirin. Uzun süre kullanmayacağınız cihazlardaki pilleri çıkarın. Akmalarını önlemek için bitmiş olan pilleri cihazınızdan hemen çıkarın.


Pilleri hiçbir şekilde deforme etmeyin veya sökmeye kalkmayın. Kullanılmış pilleri çöpe atmayınız. Elektronik cihazları ve pilleri, kendilerine özel geri dönüştürülme ünitelerine bırakabilirsiniz.


Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi