DSACategoryId/20000000000008/20000000000147/20000000001212/20000000070741

Dr.Smart Nar Özlü Nemlendirici Jel 300 Ml

Marka: Dr.Smart
59,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Dr.Smart Nar Özlü Nemlendirici Jel 300 Ml

Dr.Smart Natural Pomegranate Soothing Gel, Aloe Vera ile güçlü Antioksidan kaynağı Nar içeren formülüyle hem yüz hem de vücut için nemlendirici olarak kullanılabilir. Uzun süreli besleyici yumuşaklık ve parlaklık verir hassas ciltler için şifalı Nar meyvesinin etkin gücüyle formüle edilmiş, cilt tarafından çabuk emilen, cildi toparlayan bir jeldir. Nar meyvesinin cildi onarıcı ve yeniden yapılandırma özelliği ile cilde anında nem ve ferahlık verir. Güneşe, soğuk havaya veya rüzgara maruz kalan cildinizdeki kurumayı alarak, cildin soyulmasını önlemeye yardımcı olur.  

Organik Nar’ın doğal kokusu ile iyi hissettirirken Antioksidan etkisiyle cildin dış etkenlerden korunmasına yardımcı olur. Saf jel formül cildinizi pürüzsüzleştirmeyi amaçlarken aynı zamanda neme doyurur. Formülündeki Nar’ın güçlü antioksidan özelliği ile onarılmış ve tazelenmiş bir cilde kavuşmanıza destek olur.

Dr.Smart Natural Pomegranate Soothing Gel, cildi ferahlatır, yağlı bir his bırakmadan nemlendirir ve rahatlatıcı bir etki yaratır. Yüz ve vücut bakımınızda cildi toparlayıcı özelliği ile hergün kullanılabilir. Bütün cilt çeşitleri kullanabilir.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli: 

Dr.Smart Doğal Nar jeli, yüz ve vücudunuza iyice yedirerek nazik hareketlerle uygulayın. Uygun miktarda ürünü; yüz, boyun, kol ve bacak bölgesine uygulayın ve emilmesini bekleyin.

( ) Sepetinize Eklendi