DSACategoryId/20000000000008/20000000000147/20000000001212/20000000070741
Dr.Smart Gül Özlü Nemlendirici Jel 300 Ml

Dr.Smart Gül Özlü Nemlendirici Jel 300 Ml

Marka: Dr.Smart
59,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Dr.Smart Gül Özlü Nemlendirici Jel 300 Ml

Dr.Smart Natural Rose Soothing Gel, Aloe Vera % 99 Nemlendirici Jel : Aloe Vera ile Gül Yaprağı Extresi içerir. Aloe Vera jel, cildi ferahlatır ve yağlı bir his bırakmadan nemlendirici etki yaratır.

Saf Gül yapraklarından elde edilen doğal içeriğiyle hem yüz, hem de vücut için nemlendirici olarak kullanılabilir. Uzun süreli besleyici yumuşaklık ve parlaklık verir hassas ciltler için doğal gül suyuyla formüle edilmiş, cilt tarafından çabuk emilen, mentol içermeyen, yatıştırıcı ve serinletici bir jeldir. Mis kokulu gül yapraklarının eşsiz kokusuyla cilde anında nem ve ferahlık verir.

Gül bahçesinde bir gezintiye çıkmışcasına duyularınızı uyaran saf jel formül cildinizi pürüzsüzleştirmeye yardımcı olurken aynı zamanda neme doyurur. Işıltılı ve onarılmış cilde kavuşmanıza destek olur.

Dr.Smart Natural Rose Soothing Gel, cildi ferahlatır, yağlı bir his bırakmadan nemlendirir ve rahatlatıcı bir etki yaratmaya yardımcı olur. Gülsuyu kuru, sert ve tahriş olmuş cildi nemlendirerek yumuşaklık hissi verir. Günlük yüz ve vücut bakımınızda nemlendirmeyi hızlandırıcı özelliği ile güzel bir ek ürün olarak kullanılabilir. Bütün cilt çeşitleri için mükemmeldir.

Paraben içermez.

Kullanım Şekli: 

Dr.Smart Doğal Gül jeli, yüz ve vücudunuza iyice yedirerek nazik hareketlerle uygulayınız. Uygun miktarda ürünü; yüz, boyun, kol ve bacak gibi kuru ve hassas bölgelere uygulayın ve emilmesini bekleyin.

( ) Sepetinize Eklendi