DSACategoryId/20000000000005/20000000000121/20000000001088/20000000010232
Doritos Nacho Mısır Cipsi Aile Boyu 64 G

Doritos Nacho Mısır Cipsi Aile Boyu 64 G

Marka: Doritos
3,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Doritos Nacho Mısır Cipsi Aile Boyu 64 G

Televizyon karşısında, bilgisayar başında ya da arkadaş sohbetlerinde Doritos Nacho'nun peynir, baharat ve mısır cipsini yemek cips severlerin yıllardır en çok yaptığı şey olabilir. Tam da bu sebeplerden, yılların eskitemediği ve hiç değişmeden günümüze kadar gelen Doritos'un efsane lezzeti Nacho, aile boyu paketiyle de mısır, baharat ve peynir kokusunu derinliklerinize işleyecek.

Aile boyu Doritos Nacho'yu paketini açtıktan sonra son kullanma tarihine kadar tüketmelisiniz. Paket içeriğini bir miktar tüketip ertesi gün ya da başka bir zaman yemek isterseniz, kuru ve güneş almayan bir dolapta ağzını paket kapatma mandalıyla kapatarak saklayabilirsiniz. 

Migros Sanal Market aracılığıyla Doritos'un en beğenilen çeşidini hemen sepetinize atabilir, hızlıca satın alabilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
64

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
FRİTO LAY GIDA SAN.VE TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi