DSACategoryId/20000000000007/20000000000136/20000000001168/20000000010508

Domestos Wc Blok 5'Li Güç Manolya 55 G

Marka: Domestos
9,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Domestos Wc Blok 5'Li Güç Manolya 55 G

Domestos 5'li Güç Tuvalet Bloğu, klozetinizi her sifonda temizler ve ferahlık hissi verir. Domestos 5'li Güç her sifonla tuvaletinizdeki temizliği yeniler ve uzun süreli ferah koku sağlar. Her sifondan sonra saldığı zengin köpüğüyle kireci önler ve tuvaleti parlatır. Kirleri temizleyerek mükemmel hijyen sağlar.

5 güçlü temizlik faydası sağlar;

Temizleyici köpük

Kireci önleme etkisi

Kalıcı koku

Parlak beyazlık

Hijyen

Nasıl Kullanılır?

Domestos 5’li Güç Tuvalet Bloğu suyun akış yönünde olacak şekilde tuvaletin kenarına asın. Sifonu çektiğinizde eğer su bloğun içinden geçmiyor ise suyun akış yönünde olacak şekilde tuvaletin kenarına başka bir yere asın. Zamanla ürün bittikten sonra, kafesi tuvaletin kenarındaki yerinden çıkarıp çöp kutusuna atın. Sonrasında yeni bir Domestos 5’li Güç Tuvalet Bloğu yerleştirin. Temastan sonra ellerinizi yıkayın.

Klozet Temizliği

Klozet temizliğini zorlu kılan unsur klozetin tasarımının gözden kaçabilecek bir çok nokta barındırmasıdır. Klozetin girintileri ve oyukları sebebiyle her noktayı temizlemek için biraz daha dikkatli olmak gerekir. Her sifon çektiğinizde hijyen sağlamak için Domeston WC Blok veya Rezervuar Blok çeşitlerinden birini kullanmanızı öneririz.

Daha etkili hijyen için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz.

Önce sifonu çekerek kolay kirlerden kurtulun. Sonra kapağını kaldırın ve Domestos Çamaşır Suyu çeşitlerinden mikroplar üzerinde tam etki sağlayan bir ürünü klozetin içine, kenarlarına ve girintilerine temas edecek şekilde dökün. Çamaşır suyunu temas etmediği alanlara yaymak için tuvalet fırçanızı kullanın. Çamaşır suyunu ambalajında belirtildiği miktarda suyla karıştırın. Eldivenlerinizi giymiş bir şekilde bu karışımla klozetin oturağını, kapağını ve yanlarını silin. Temiz bir bezle sildiğiniz alanları durulayın. Böylece oturduğunuzda çamaşır suyu cildinizle temas etmeyecektir. Çamaşır suyunu klozetin içine döktükten yarım saat sonra fırçanızla fırçalayarak sifonu çekin. Böylece hem klozet hem de fırça durulanacak, tuvalet temizliği sağlanmış olacaktır.

( ) Sepetinize Eklendi