DSACategoryId/20000000000007/20000000000134/20000000001155/20000000010455

Domestos Çamaşır Suyu Kar Beyazı 750 Ml

Marka: Domestos
7,20 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Domestos Çamaşır Suyu Kar Beyazı 750 Ml

Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Kar Beyazı, ailenizi mikrop ve bakterilerden korurken kusursuz hijyenin konforunu evinizde hissetmenizi sağlıyor. Sade ve kavranması kolay şişesi ile ister tuvalet ve banyonuzda ister mutfağınızda günlük kullanım için ideal ve kullanıcı dostu bir deneyim sunuyor. Üstelik yoğun kıvamı sayesinde, durulamadan ya da sifonu çektikten sonra dahi yüzeye tutunarak, arındırıcı etkisini devam ettirirken, yüzeyde oluşabilecek bakteri ve mikropları öldürmeye, kireci önlemeye, maksimum hijyen ve parlaklık sağlamaya devam ediyor. 

Domestos Yoğun Kıvamlı Çamaşır Suyu Kar Beyazı'nı tuvaletlerinizde, şişenin özel dizayn edilmiş uç kısmı sayesinde klozetin iç kısmına püskürtüp 5 dakika bekledikten sonra sifonu çekerek kullanabilirsiniz. Mutfak ve banyodaki diğer yüzeylerde ise, yine yüzeye uyguladıktan sonra 5 dakika bekleyip durulama aşamasına geçebilirsiniz.

Net Miktar (g/ml)
750

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi