DSACategoryId/20000000000007/20000000000138/20000000001178

Doğrular Kurutmalık Elvira

Marka: Doğrular
249,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Doğrular Kurutmalık Elvira

Doğrular Kurutmalık Elvira katlanabilir ve kolay taşınabilir özellikte. 5 kilograma kadar ağırlık taşıyabilen askılık, kıyafetlerin rahatlıkla, açık alanda kurutulmasına yardımcı oluyor. 18.5 metre asma kapasitesine sahip olan çamaşır kurutmalık, sadece 3.25 kilogram. Bu sayede yeri kolaylıkla değiştirilebiliyor. 

Doğrular Elvira kurutmalık, siyah ve kırmızı yan alanları ile estetik görünüyor. Askı kısımlarında ise paslanmaz çelik kullanılıyor. Ayaklarda yer alan plastik parçalar, askılığın yer döşemesine zarar vermesine, yer değiştrilirken ses çıkarmasına mani oluyor. Askılık kullanılmadığında ürünü kuru yerlerde saklayabilir, kapalı olarak güvenli şekilde muhafaza edebilirsiniz. 

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
DOĞRULAR EV ÜRÜNLERİ A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi