Doğadan Form Limonlu Soğuk Bitki Meyve Çayı 250 ML Cam Şişe

Doğadan Form Limonlu Soğuk Bitki Meyve Çayı 250 ML Cam Şişe

Marka: Doğadan
3,95 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Doğadan Form Limonlu Soğuk Bitki Meyve Çayı 250 ML Cam Şişe

Türkiye'nin ilk ve tek soğuk demlenmiş bitki meyve çayıdır. Doğanın tüm iyiliğini taze demlenmiş soğuk bitki meyve çayına dönüştürerek sizlere sunan Doğadan, dört farklı çeşidiyle mutfaklarınıza konuk oluyor. Ferahlatıcı bir lezzet arayanların tercihi olabilecek Doğadan Form Limonlu Soğuk Bitki Meyve Çayı, bitki ve meyveleri en doğal formu ile sizlerle buluşturuyor. Doğadan Soğuk Bitki Meyve Çayı; hiçbir renklendirici, koruyucu ve katkı maddesi olmadan şişeleniyor.


Doğadan “Soğuk Bitki ve Meyve Çayları”nı, 40 yıllık bitki ve meyve çayı uzmanlığıyla, bitki ve meyveleri tıpkı evde demlenmişcesine doğal olarak hazırlıyor. Hiçbir koruyucu, tatlandırıcı ve renklendirici eklenmiyor. İşte bu yöntemle bitki ve meyvelerin tüm iyiliğini korunuyor, doğadan gelen fayda şişelere doluyor. 


Doğadan Soğuk Bitki Meyve Çayı’nda bitki ve meyveler dallarından alınıp, gerçek bir demleme sürecinden geçerek 250 ml özel bir cam şişede sunuluyor. Ürünün özel güvenlik düğmeli kapağı sayesinde raf ömrü boyunca her daim taze kalıyor. Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi