DSACategoryId/20000000000006/20000000001141/20000000010432
Doğadan Beyaz Çay Sade 20'Li 28 G

Doğadan Beyaz Çay Sade 20'Li 28 G

Marka: Doğadan
13,75 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Özellikleri
  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Doğadan Beyaz Çay Sade 20'Li 28 G

Doğadan Beyaz Çay Sade, yüksek oranda antioksidan içeriyor ve günün her saatinde rahatlıkla tüketilebiliyor. Lezzetli aroması sayesinde kolay bir içime sahip olan ürün, misafirlere ikram etmek için kaliteli içecek alternatifleri arasında yer alıyor. Yoğun bir iş gününün ardından ev ortamında yapılan beyaz çay, bireylerin dinlenmelerine yardımcı oluyor.

  • Her yaştan birey tarafından tüketime uygun olan ürün, pratik bir biçimde hazırlanıyor ve dakikalar içerisinde içmeye hazır hale geliyor.
  • Önceden kaynatılmış suyun içerisinde en az 1 dakika bekletilmesi önerilen sade beyaz çay, bireylerin damak tadına uyum sağlıyor.
  • Doğal içerikli sıcak içeceklere yönelmek isteyen kişilerin sıklıkla tükettiği ürün, gün içerisinde birden fazla sayıda tüketilebiliyor.

Net Miktar (g/ml)
28

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
COCA-COLA SATIŞ VE DAĞITIM A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi