DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001298/20000000010919

Disney Çıkartma Albüm

Marka: Disney
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Disney Çıkartma Albüm

Çocukların en sevdikleri Disney karakterlerini; odalarında, çantalarında ve daha pek çok alanda bulundurabilmelerine olanak tanıyan Disney Çıkartma Albüm, en popüler Disney kahramanlarının çıkartmalarıyla geliyor.

Canlı renkleri ve kaliteli baskısı sayesinde küçüklerin severek kullandıkları çıkartmalar, Disney çıkartma albüm ile tematik içeriklere sahip olabiliyor. Arabalar, Minnie, Frozen, Toy Story gibi Disney imzası birçok taşıyan çizgi film ve animasyon serisinde boy gösteren karakterler, ürünün sunduğu çıkartmalarla küçüklere ulaşıyor.

İdeal yapıştırma koşullarının oluşması için çıkartmaların uygulanacağı yüzeyin önceden temizlenmesi ve toz gibi unsurlardan arındırılması öneriliyor.

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TURKUVAZ DAĞITIM PAZ.A.Ş.(DERGİ)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi