DSACategoryId/20000000000010/20000000070614/20000000071847

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi 12 Ay Üyelik(Uydu Kurulumlu)

Marka: Digiturk
384,00 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Digiturk Ailenin Yıldızı Paketi 12 Ay Üyelik(Uydu Kurulumlu)

Birbirinden popüler ve ödüllü içeriklerin olduğu belgesel ve çocuk kanalları

1. Lig’in heyecan dolu karşılaşmaları

TV’de ilk kez yayınlanan 40 yeni film

beIN CONNECT'le dilediğiniz zaman dilediğiniz yerde izleme özgürlüğü!

İç kurulum ve aktivasyon ücretsiz

Ve çok özel iki hediye:

1 Ay tüm kanallar hediye!

2 Ay Digiturk Filmin ve Dizinin Yıldızı Paketi hediye!

Digiturk’ün uydu alıcısını evinizde kurdurtmak için tek yapmanız gereken, Migros’tan satın alacağınız size özel PNR kodunuz ile 0212 473 73 73 Digiturk çağrı merkezini arayarak randevu almak.

Hüküm ve koşullar: 

PNR kod iade edilemez ve değiştirilemez. PNR kod, fişte belirtilen geçerlilik tarihinden sonra kullanılamaz. PNR kod sadece nihai tüketim amacı ile kullanılabilecek olup, herhangi bir şekilde 3. Kişilere satılamayacaktır. Aksi halde PNR Kod iptal edilecektir. PNR kod, belirtilen üründe kullanım hakkı yerine geçer.PNR Kod yeni üyelikler ve bireysel kurulumda geçerlidir. Kişisel bilgilerin toplanması ve kullanımı aksi belirtilmedikçe Digiturk Müşteri Gizlilik Politikası'na tabidir. BKZ. digiturk.com.tr/gizlilikpolitikasi. Taahhüde aykırılık halinde ücretsiz/indirimli hizmetler BTK mevzuatına göre faturalanır. Kodların kaybolmasından ve izinsiz kullanılmasından Migros Tic. A.Ş ve Digitürk sorumlu değildir. PNR kodlarının kullanımına ilişkin soru ve şikayetleriniz için lütfen 0212 473 73 73 numaralı Digitürk destek hattı ile iletişime geçiniz. Migros’tan satın alınan PNR kodu ile 0212 473 73 73 numaralı Digitürk destek hattı aranarak kodun aktif edilmesi gerekmektedir. Migros Sanal Market’ten satın alınan PNR Kodu, fatura basıldıktan sonra, Siparişlerim ekranında siparişin detay sayfasında yer alan Teslimat Formu ekranında gözükecektir. PNR Kodunun son kullanma tarihi Teslimat Formu ekranında gözükmektedir. İptal edilen siparişlerde PNR kod geçerli değildir. Digiturk, kanal/paket içeriğini ve kampanya şartlarını değiştirme hakkını saklı tutar. 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
KREA İÇERİK HİZMETLERİ VE PRODÜKSİYON A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi