Defans Bitki Özlü Sinekkovan Losyon

Defans Bitki Özlü Sinekkovan Losyon

Marka: Defans
25,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Açıklama
  • Önerileriniz

Defans Bitki Özlü Sinekkovan Losyon

Cildiniz üzerinde etkili bir koruma sağlamak için Defans'ın size harika bir önerisi var! Defans Bitki Özlü Sinekkovan Losyon, karasinek, sivrisinek ve keneleri vücudunuzdan uzak tutar. Cildinizi tahriş etmez, cilde sürülür ve kolayca yayılır. Giysilerde leke yapmayan Sinekkovan Losyon aynı zamanda açık hava ve güneş ışığında etkisini kaybetmez. Güneş yağları ile birlikte kullanılabilir. Limon okaliptüsü ağacından elde edilen bitki özlü etken maddesi sayesinde sinekleri uzaklaştırır.


Defans Sinekkovan, cildiniz üzerinde bir kalkan vazifesi görür. Cildinizi tahriş etmez, cilde sürülür ve kolayca yayılır. Ergonomik forma sahip şişe ve sprey formatı sayesinde kullanımı pratiktir. Açık havada ve güneş ışığında etkisini kaybetmez. Çantada, cepte kolayca taşınabilir. 2 yaşın üzerindeki herkeste rahatlıkla kullanılabilen güçlü bir formüle sahiptir. 


Kullanmadan önce iyice çalkalayınız. Daha sonra cildinizin kıyafetinizin dışında kalan kısımlarına püskürtünüz. Homojen şekilde cildinize yayınız. Göz çevresi ve dudak çevresine uygulamayınız. Gözünüze veya ağzınıza götürme ihtimaline karşı uygulamadan sonra ellerinizi yıkamanızı öneririz. Gerektiğinde işlemi tekrarlayınız. Ürün ambalajındaki uyarıları ve kullanım talimatlarını dikkatlice okuduktan sonra ürünü kullanınız.Detay

Bu ürünün sayfada belirtilen açıklamaları, fiyatı ve diğer özelliklerinin hatalı olduğuna inanıyorsanız aşağıdaki bilgileri doldurarak bize iletebilirsiniz.

Dilerseniz yorumunuzu detaylı olarak belirtebilirsiniz.
×

Önerilerinizi gönderebilmek için lütfen giriş yapınız.

( ) Sepetinize Eklendi