DSACategoryId/20000000000004/20000000001051/20000000010084
Cornetto Disc Oreo Dondurma 140 Ml

Cornetto Disc Oreo Dondurma 140 Ml

Marka: Cornetto
5,50 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Cornetto Disc Oreo Dondurma 140 Ml

Cornetto ve Oreo gibi çok sevilen iki lezzetin bir araya gelişi ile oluşan Cornetto Disc Oreo, birçok kişinin favori dondurmaları arasında yer alıyor. Oreo'nun yoğun çikolatasından oluşan diski, Oreo parçacıkları ile dolu kremalı dondurması ve dibinde çikolata saklı korneti ile Cornetto Disc Oreo, çikolata tutkunlarını tatmin eden bir lezzete sahip. Karşı konulmaz bu dondurma, sizi çikolataya doyuracak ve Cornetto'nun tadı damağınızda kalacak. 

Çikolatalı diski ve Oreo parçacıkları ile öne çıkan Cornetto Disc Oreo, çikolatalı çıtır çıtır korneti ile bir dondurmadan beklediğiniz her şeyi sunuyor. Tatlı ihtiyacınızı tek başına giderecek olan Cornetto Disc Oreo, dondurma dediğinizde aklınıza ilk gelen lezzetlerden biri olacak.

Net Miktar (g/ml)
140

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
UNİLEVER SANAYİ VE TİCARET TÜRK A.Ş.(ALGİDA)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi