DSACategoryId/20000000000010/20000000000165/20000000001296/20000000010904

Çok Gezenti

Marka: Reyondan
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Çok Gezenti

Çok Gezenti, sunduğu seyahat programı ile milyonlarca kişinin sevgilisi olan Burak Akkul tarafından kaleme alınıyor. Yıllardır birçok ülkeyi ve şehri izleyicilerine tanıtan sunucu, gezdiklerini, gördüklerini, hikayeleri şimdi okurla paylaşıyor. Hürriyet Kitap tarafından basılan Çok Gezenti kitap, "Şehirler ve İnsanlar" alt başlığını taşıyor. 

Gitmenin, gezmenin kendisi için bir gereksinim olduğunu anlatan Akkul, gezilerle şehirleri tanıtırken kendi izlenimlerine, özgün görüşlerine de parantez açıyor. Mizahi üslubu ile tanınan yazar, sizi kendi gözünden kısa bir dünya turuna çıkarıyor. Duyguları ve kendi hikayesini de okurla paylaşan yazar, okurları zaman zaman güldüren zaman zaman hüzünlendiren bir yolculuğa davet ediyor. 

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TURKUVAZ DAĞITIM PAZ.A.Ş.(DERGİ)

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi