DSACategoryId/20000000000009/20000000000158/20000000001255

Çılgın Penguenler Aile Oyunu

Marka: Ravensburger
179,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Çılgın Penguenler Aile Oyunu

Çılgın penguenler, 5 yaş ve üzeri çocukların aileleriyle birlikte oynayabilecekleri bir kutu oyunudur. Oyunun amacı; sallanan buz dağının üzerindeki penguenleri düşürmeden dengede durmalarını sağlamak. Bunun için çocukların ellerini dengeli bir şekilde kullanmaları ve doğru bir plan yapmaları gerekiyor. Pengueni daha yukarıda ve dengeli bir şekilde tutan kişi oyunu kazanıyor. Penguenler devrildiğinde ise bu heyecana en baştan başlamak gerekiyor.


Aileyle birlikte oynanan kutu oyunları, çocukların kendi yaşıtlarıyla paralel oyun oynama alışkanlığı kazandıktan sonra 'grup içerisinde kendisini ifade etme' alışkanlığını kazandırır. Bu, çocuklar için özgüven kazanmaya yönelik bir anahtardır.

Net Miktar (g/ml)
1000

Menşei
ALMANYA

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ADORE OYUNCAK VE EĞİTİM ARAÇLARI SAN.TİC.A.Ş.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi