DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001090/20000000010255

Çiğ Badem Kg

Marka: Reyondan
109,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Çiğ Badem Kg

Yüksek kalsyium içerir, Kalsiyum normal kemiklerin korunması için gereklidir. Yüksek potasyum içerir. Potasyum normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur. Yüksek magnezyum içerir, Magnezyum yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.


Çiğ Badem; tek başına kuru yemiş olarak ara öğünlerde, spor çıkışı ya da televizyon karşısında tüketebileceğiniz, aynı zamanda tatlıların içine ekleyebileceğiniz lezzetli bir çerezdir. Çiğ badem 7'den 70'e herkesin severek tükettiği bir lezzet olarak ön plandadır. 

Besin değeri yüksek olan çiğ bademle yapılan kek, kurabiye, tart ve diğer hamur işlerinin tadına doyum olmaz. Bademli tavuk da son yıllarda adı sıkça duyulan bir yemektir. Yulaf, meyve ve yoğurt karışımına ekleyeceğiniz çiğ bademle doyurucu kahvaltı ve ara öğün seçenekleri oluşturabilirsiniz. 

 

Menşei
AMERİKA BİRLEŞİK DEVLETLERİ

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ANTEPSAN KURUYEMİŞ GIDA TURZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi