DSACategoryId/20000000000005/20000000070651/20000000001089/20000000010243

Çekirdeksiz Kuru Erik Kg

Marka: Reyondan
44,90 TL
Sepetinize EklendiSepetiniz Güncellendi
İşlem Başarısız. Lütfen tekrar deneyiniz.
Ürününüzü Nasıl Hazırlayalım?

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Çekirdeksiz Kuru Erik Kg

Yüksek lif içerir. Demir kaynağıdır. Demir yorgunluğun ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Yüksek potasyum içerir. Potasyum normal kas fonksiyonlarına katkıda bulunur.

Çekirdeksiz kuru erik, sevilen kuru meyvelerden birisi olup, mevsiminde toplanan eriklerin hijyen şartlarda kurutulmasıyla elde edilir. Hafif bir ara öğün olarak tüketebileceğiniz kuru erik, tek başına tüketilebileceği gibi pek çok tarifin içeriğinde de bulunur. 

Tatlı isteklerine karşı lezzetli bir alternatif oluşturan kuru erik, hoş kokusu ve damağınızda kalacak hoş tadı ile açlığınızı bastırır. Kuru yemişlerle beraber misafirlerinize ikram edebileceğiniz kuru erik yaz ve kış aylarında rahatlıkla tüketilebilir.

Menşei
SIRBİSTAN

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
ANTEPSAN KURUYEMİŞ GIDA TURZ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi