DSACategoryId/20000000000005/20000000000126/20000000001114/20000000010360

Çaylık Anasonlu Galeta 200 G

Marka: Tatbak
Bu ürün stoklarımızda yoktur ya da şu an satışta değildir.

Bu Kategoride Önerilen Ürünler

  • Ürün Açıklaması
  • Önerileriniz

Çaylık Anasonlu Galeta 200 G

Sıcak ya da soğuk içeceklerin yanında tamamlayıcı olarak tüketebileceğiniz, kaliteli malzemelerden üretilmiş olan Çaylık galetaları Migros Sanal Market'in Pastane Ürünleri reyonunda. Anasonlu galetaları sabah kahvaltısında, ikindi öğününde ya da atıştırmalık olarak acıktığınız her an tüketebilirsiniz.


Tek başına atıştırma amaçlı kullanılabildiği gibi çorba ve salatalarınızı lezzetlendirmek için de farklı bir alternatif oluşturur. Uygun koşullarda saklandığı sürece uzun süre bayatlamaz. Uzun süre bayatlamadan dayanabilmesi için serin ve kuru bir yerde, havayla temas etmeyecek şekilde, nemden uzak saklamalısınız.


Yağsız, tuzsuz, şekersiz olan galeta gevrek bir kıvama sahiptir. Çay saatlerinizde misafirlerinize hafif bir atıştırmalık sunmak istiyorsanız anasonlu galetalar iyi bir alternatiftir. Tok tutan bu ürünü yoğurdunuza ya da çayınıza batırarak daha da lezzetli bir hale getirebilirsiniz.Net Miktar (g/ml)
200

Menşei
TÜRKİYE

Gıda İşletmecisi / Üretici / İthalatçı / Dağıtıcı
TAT-BAK UN MAMÜLLERİ SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.

Ürün Bilgilerini Kullanma Hakkında
İnternet sitemizde ve online satış kanallarımızda yer alan ürün etiket bilgileri, ürünün tedarikçisi tarafından Migros Ticaret A.Ş.’ye iletilen en güncel bilgilerdir. Ürün etiket bilgileri ile internet sitemiz ve online satış kanallarımızda bulunan bilgiler arasında herhangi bir farklılık bulunması halinde sorumluluk tamamen tedarikçi firmaya aittir.

( ) Sepetinize Eklendi